Detská urna Tobi - Biela
Detská urna Tobi má krémovo biely povrch s výrazným zdobením nočnej oblohy a zlatým pásikom okolo veka.
Detská urna Tobi - Biela
Detská urna Tobi má krémovo biely povrch s výrazným zdobením nočnej oblohy a zlatým pásikom okolo veka. Více
Kód: H7430
Detská urna Tobi - Biela
má krémovo biely povrch s výrazným zdobením nočnej oblohy a zlatým pásikom okolo veka. Táto urna je veľmi jemná a decentná.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Motív |
| Dekor | Nočná obloha |
| Výška | 23 cm |
| Šírka / priemer | 16 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| Tvar |



